نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

نگاهی به صفحات اینستاگرام ستاره های مشهور 

نگاهی خواهیم داشت به بهترین پست های اینستاگرامی ستاره های سرشناس ایرانی در هفته قبل که پرطرفدار و غوغایی بوده اند. 

 

اینستانوشته های رمضانی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری که این روزها بیش از ۵.۷ میلیون فالوئر دارد، اخیر ترین پست های اینستاگرامی اش را در ادامه مرور می‌کنیم.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

برنامه تلویزیونی مردم گرام بسیار دلچسب برگزار شد و اجرای رفیق خوبم نجمه جودکی و تشکر چندان از مصطفی امامی عزیز و ساناز صفایی گلم، دوست قدیمی و دیرینه ام. و عوامل محترم که با زبون روزه تمام وقت سرپا کارکردن. الهی قربونتون برم نمازوروزتون قبول. من و این مردمو خیلی دعا کنین. با شنیدن اخبار این روزهای دنیا خدارو شکر می‌کنم که در کشورمان امنیت برقرار هست. این برنامه از شبکه سه تلویزیون پخش می‌شود. شل و پلتونم.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

پستی که بهنوش بختیاری از کیک خوردن یک دختربچه جذاب منتشر کرد و بیش از ۲۰۰ هزار بار بازدید شد

 

روایت مهناز افشار از عاشقانه

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

سری دهم سریال شبکه خانگی عاشقانه که با بازی مهناز افشار همراه شده هست، از ۱۷ خرداد توزیع میشود و ایشان در اخیر ترین پست خود در هفته سوم خرداد، به این موضوع اشاره کرد.مهناز افشار اکنون یکی از پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد که ۶ میلیون نفر آن را فالوو کرده اند و به نظر می‌رسد که حدود یک سوم کاربران ایرانی، بیننده صفحه وی باشند.

 

چه خبر از نیکی کریمی؟

نیکی کریمی، از بازیگران سینمای کشور ایران در خرداد ۹۶، حضور فعالی را در اینستاگرام تجربه کرده هست که اخیر تیپ اینستانوشته های ایشان را در ادامه مرور میکنیم.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

دیشب، نمایش فیلم دوم من «چند روز بعد» که حدود ۱۰ سال پیش آن را در برلین کشور آلمان ساختم. «این پست در کشور آلمان منتشر شد

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانیباتشکر از زریر

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانییک تشکر از خانم های گالری زریر برای سلیقه و هنر و همینطور رابطه چندین ساله شان با من. تقریبا در چند سال قبل، در تمام مراسم داخل و خارج ، کار طراحی لباس برای من، توسط این خانم های هنرمند انجام شده هست. همکاری لذت بخش و پایدار . مرسی به امید موفقیت بیش از پیش شما

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

تصویری یکی از طراحی های گروه زریر برای خانم نیکی کریمی

 

والیبال گردی های لیلا بلوکات

لیلا بلوکات، هنرپیشه سینمای کشور ایران که در خرداد ماه برای تماشای بازی های تیم ملی والیبال ایران در جریان رقابت های لیگ جهانی، در ایتالیا به سر میبرد، بخشی از اینستانوشته های خردادی خود را به حضور در جمع تماشاگران بازی های تیم ملی و حمایت از آسمانخراش های ایران اختصاص داد.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

پست اینستاگرامی لیلا بلوکات از ایتالیا در جریان مسابقه والیبال ایران و لهستان در رقابت های لیگ جهانی که با پیروزی ۳ بر ۱ ایران همراه شدلیلا بلوکات را در این آدرس دنبال نمایید که ۱.۲ میلیون مخاطب دارد.

 

اینستاگردی با بهاره رهنما

بهاره رهنما این روزها در استکهلم سوئد به سر می‌برد تا یکی از تئاترهای خود را در پایتخت اسکاندیناوی روی صحنه ببرد.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی«آرامش زن زیبایی هست که شوهر دارد. نمایشی از امیر اسانی- ساعت ۷ شب در تماشاخانه پالیز آبان جنوبی دیدن کنید.»

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانیمحمد علیزاده به دیدن تئاتر دیگری آمد.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانیتصویری از گفت و گو روزنامه صبا با بهاره رهنما

 

خبر سینمایی رضا گلزار

محمدرضا گلزار که چند وقتی هست از کنسرت های گوناگونش فارغ شده هست،‌ در اخیر ترین پست خردادی خود،‌ از پخش فیلم مادر قلب اتمی خبر میدهد.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانیمادر قلب اتمی- می بینمتون

 

گلزار یکی از فعال ترین هنرپیشه های سینمای کشور ایران هست که بیش از ۱۰۰۰ پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و ۴.۷ میلیون مخاطب دارد.

 

چه خبر از بهرام رادان؟

بهرام رادان در خرداد ماه خیلی فعال نبود و تنها اینستانوشته ای که هفته پیش منتشر کرد، مربوط به بمب گذاری های کابل افغانستان بود که صدها کشته و زخمی برجای گذاشت.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

گشتی در اینستانوشته های مفهومی استاد پرستویی

پرویز پرستویی، در سومین هفته خرداد ماه نیز به انتشار اینستانوشته های مفهومی پرداخت تا نقدی بر فرهنگ عامه را با جامعه شناسی خودمانی دیجیتالی دنبال کند. او از داستانی زیبا گفت:

 

ﺩﺧﺘﺮﺧﺎﻧﻤﯽ ﺯﻳﺒﺎ ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ شرکت ﺍﻣﺮﻳﻜﺎﯾﯽ مورگان ﻧﺎﻣﻪﺍﯼ ﺑﺪﻳﻦ ﻣﻀﻤﻮﻥ ﻧﻮﺷﺖ: ﻣﻦ ۲۴ ﺳﺎﻝ ﺩﺍﺭﻡ. ﺟﻮﺍﻥ، ﺯﻳﺒﺎ، ﺧﻮﺵﺍﻧﺪﺍﻡ، ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺗﺤﺼﯿﻼﺕ ﺁﮐﺎﺩﻣﯿﮏ ﻫﺴﺘﻢ. ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯿ ﺘﻮﺍﻧﻢ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﯼ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؟ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﺪﻳﺮ ﺷﺮﻛﺖ ﻣﻮﺭﮔﺎﻥ: ﺍﺯ ﺩﻳﺪ ﻳﮏ ﺗﺎﺟﺮ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﺳﺖ!

 

ﺁﻧﭽﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺳﺮ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻣﺒﺎﺩﻟﻪ ﻣﻨﺼﻔﺎﻧﻪ ﺯﻳﺒﺎﺋﯽ ﺑﺎ ﭘﻮﻝ هست. ﺯﻳﺒﺎﯾﯽ ﺷﻤﺎ ﺭﻓﺘﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺤﻮ ﻣﻴ ﺸﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﻣﻦ ﺑﻌﻴﺪﺳﺖ ﺑﺮ ﺑﺎﺩ ﺭﻭﺩ. ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﻦ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﻓﺖ ﺍﻣﺎ ﭼﯿﻦ ﻭ ﭼﺮﻭﮎ ﻭ ﭘﯿﺮﯼ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ. ﻣﻦ ﻳﮏ «ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺭﻭﺑﻪ ﺭﺷﺪ» ﻫﺴﺘﻢ ﺍﻣﺎ ﺷﻤﺎ ﯾﮏ «ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺭﻭﺑﻪ ﺯﻭﺍﻝ». ﭘﺲ ﺁﺩﻡ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﻧﺎﺩﺍﻥ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﺪ.

 

ﻣﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿ ﮕﺬﺍﺭﻳﻢ ﺍﻣﺎ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻫﺮﮔﺰ!! ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﺋﯽ ﮐﺎﻻﻫﺎﯼ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻣﺜﻞ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ، ﭘﺎﮐﺪﺍﻣﻨﯽ، ﺷﻌﻮﺭ، ﺍﺧﻼﻕ، ﺗﻌﻬﺪ، ﺻﺪﺍﻗﺖ، ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯼ، ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻭ ﻋﺸﻖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﻣﻦ ﺭﻭﺑﻪ ﺭﺷﺪ ﺑﺎﺷﺪ ﺍﯾﻦ معامله برای من نیز سودآور هست.

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

در جای دیگری گفت:از زبان «ناصرالدین شاه قاجار» نقل هست که: ما را به قصد شکار آهو به دشت قزوین بردند و من در شش زرعی به شکار شلیک کردم. من به چشم خود دیدم که تیرم به خطا رفت!

 

ولی اطرافیان به شدت هر چه تمامتر، هورا و هیاهو و سر و صدا راه انداختند! که دست خوش اعلیحضرتا، تیرت به هدف خورد! و من در حالی که به فکر فرو رفته بودم به ملازمینم گفتم: «آینده این ملک و مملکت تنگ و تاریک هست! زیرا که «پاچه خواری» ریشه این سرزمین را خواهد سوزاند!

 

دیدنی این که اینان پی به مقصودم نبردند و چند باره شروع کردند به تشویقم و هورا کشیدن!»

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

و از مارادونا گفت:مارادونا مدتی به دلیل افسردگی پس از ترک اعتیاد در تیمارستان بستری بود، وقتی مرخص شد حرف قشنگی زد: «اونجا دیوانه های زیادی بودند، یکی می گفت من چگوارا هستم همۀ باور می کردن، یکی می گفت من گاندی ام همه ی قبول می کردن.

 

ولی وقتی من گفتم مارادونا هستم همۀ خندیدن و گفتن هیچ کس مارادونا نمیشه. اونجا بود که من خجالت کشیدم که چه بر سر خودم آوردم. در این دنیا غرور دمار از روزگار آدم در میاره و دقیقا گرفتار چیزی میشی که فکر میکنی هرگز در دامش نخواهی افتاد.»مراقب خودتان باشید برگ ها همیشه زمانی می ریزند که فکر می کنند طلا شده اند.

 

و در آخر از رژیم گفت:گاهی برای زندگیمان یک رژیم بنویسیم: یک رژیم برای خلاصی از شر سنگینی روزگار که گاهی بر سینه ما سنگینی میکند. رژیم که مختص چاقی یا لاغری نیست.

 

گاهی باید یک رژیم مفید برای روح و افکارمان بگیریم؛ مانند: رژیم کمتر حرص خوردن رژیم کمتر غصه خوردن رژیم بی اندازه مهربان بودن رژیم بی ریا کمک کردن رژیم بی توقع دوست داشتن رژیم دوری از افکار منفی رژیم دوری از رفتارهای منفی بیایید رژیم آرامش بگیریم. پیشنهاد میکنم یک ماه رعایت کنید سه کیلو از مریضی های تان کم می‌شود.

 

نگاهی به صفحات اینستاگرام سوپراستارهای ایرانی

 

 

گرد آوری : ناز میهن

کانال ناز میهن    NazMihan@

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :