لباس غیرعادی بیانسه در مراسم MTV

لباس غیرعادی بیانسه در مراسم MTV 

در برگزاری مراسم MTV روی فرش قرمز بیانسه را دیدیم که با لباس غیرعادی و غیرمعمول ظاهر شد و تعجب حضار را برانگیخت. یکشنبه شب مراسم اهدای جوایز MTV برای معرفی بهترین موزیک ویدئوهای سال در نیویورک سیتی برگزار شد و بی شک بیانسه با برنده شدن در هشت گروه، بزرگترین برنده این مراسم بود.

 

 بیانسه، ستاره ۳۴ ساله برای شرکت در فرش قرمز این مراسم پیراهن رنگ روشنی از برند فرانسیسکو اسکوگنامیگلیو که حاوی بال های پردار بود به تن داشت و دختر چهار ساله اش بلو آی وی نیز با لباس دنباله داری مادرش را همراهی می کرد.
لباس غیرعادی بیانسه در مراسم MTVبیانسه با لباس بال دار در مراسم موسیقی ام تی وی

 

همه چشم ها پیش از شروع مراسم، به حضور دو نفره این مادر و دختر در محل برگزاری مراسم یعنی میدان مدیسون دوخته شده بود.بیانسه به لباس خیره کننده خود یک جفت گوشواره زمرد اضافه کرده و به گزارش ناز میهن با مدل موی بافت پیچیده ای تیپ خود را کامل کرده بود.

 

دختر او بلو آی وی نیز پیراهن طلایی براق با دامن توری دنباله دار به تن داشت و تل سری مزین به سنگ های الماس نیز بر روی موهایش قرار داده بود.

لباس غیرعادی بیانسه در مراسم MTVتیپ بیانسه و دخترش بلو آی وی در مراسم ام تی ویلباس غیرعادی بیانسه در مراسم MTVبلو آی وی با لباس دنباله دار در کنار مادر مشهورش بیانسهلباس غیرعادی بیانسه در مراسم MTVبلو آی وی کارتر، دختر خواننده مشهور بیانسه و رپر جی زی

 

منبع:پرشین وی

 

 

گرد آوری : ناز میهن

کلیدواژه ها :