,جدیدترین عکس های ساقی زینتی

   ساقی زینتی متولد ۱۳۴۹ در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور است
 

 ساقی زینتی متولد ۱۳۴۹ در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور است. ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر ۱۴ ساله بنامه سارینا صابری است که او هم مثل مادر راه بازیگری را پیش گرفته و در چند تله فیلم نیز ایفای نقش کرده است.

 

 ساقی زینتی متولد ۱۳۴۹ در رشت بازیگر – کار آفرین و مشاور است.
 
  ساقی زینتی چگونه بازیگر شد؟

ساقی زینتی بازیگری را خیلی دوست داشت اما پدرش سرسخت بود و به شدت مخالف. بعد از اینکه در سال ۱۳۷۰ دیپلم اش را گرفت قرار بود فیلم مخمصصه در رشت ساخته شود که از طریق آگهی متوجه جذب نیرو در رشته بازیگری، خیاطی و منشی صحنه میشود او به نیت خیاطی می رود اما کارگردان از او میخواهد تست بازیگری بدهد او قبول میشود و پایش به عرصه بازیگر باز میشود.

تحصیلات ساقی زینتی
 به خواست پدرش تا مقطع ارشد درسش رو ادامه داده و فوق لیسانس ریاضی داردو
 
او خودش را مشاور تخصصی herbal tea نیز معرفی میکند.

  
ازدواج ساقی زینتی
 ساقی زینتی متاهل و دارای یک فرزند دختر ۱۴ ساله بنامه سارینا صابری است که او هم مثل مادر راه بازیگری را پیش گرفته و در چند تله فیلم نیز ایفای نقش کرده است.

 ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد این بازیگر با مجموعه دنیای شیرین در بین مردم شناخت شد و سپس در سریال پس از باران توانست جایگاه خود بعنوان بازیگر را ثابت نگه دارد. 

,جدیدترین عکس های ساقی زینتی

 ساقی زینتی حضور فعالی در سینما و تلویزیون دارد

 
 معیار ساقی زینتی برای بازیگری
 به نظر من برای بازیگر نوع نقشش نباید مهم باشد بلکه با کارگردانی که کار می کنی مهم است که چقدر محدودت نکند و اجازه بازی داشته باشی از طرفی متأسفانه در شغل ماه امنیت شغلی وجود ندارد و گاه برای بازیگر امکان پذیرفتن آنچه که خواسته خودش است خیلی میسر نمی باشد.
 
من از طریق تجربه بازیگری را آموختم و همیشه سعی کردم که مدام تحقیق و مطالعه کنم و زمانی که نقشش به من واگذار می شود بی تفاوت از کنار اجرای آن نگذرم.

 

تصاویر ساقی زینتی

 ,جدیدترین عکس های ساقی زینتی

تصاویر ساقی زینتی 

,جدیدترین عکس های ساقی زینتی

عکس ساقی زینتی 

,جدیدترین عکس های ساقی زینتی

عکس های ساقی زینتی 

,جدیدترین عکس های ساقی زینتی

 

گردآوری:بخش بازیگران ناز میهن

گرد آوری : ناز میهن